Будівництво та ремонт

+38(098)465-86-94

+38(098)465-86-94

Сантехніків

Вам потрібен Сантехнік?

Ми - це команда висококваліфікованих майстрів. Наші сантехніки працюють цілодобово і вже компанія існує 10 лет. Наш Сантехнік. Вам потрібно якісно і недорого зробити розводку труб водопостачання у ванній або необхідно встановити котел і радіатори опалення, унітаз, раковину, мийку, ванну, змішувач, зібрати душову кабіну?
САНТЕХНИК КРУГЛОСУТОЧНО- це значить ви подзвонили, і ми у вас в будь-який час дня і ночі.
Виклик сантехніка нашої компанії на будинок позбавить вас від клопоту і заощадить ваш час. Наша служба пропонує послуги сантехніка в Києві та Київській області. Установку сантехприборов, заміна труб водопостачання і каналізації, монтаж опалення. Це тільки малий перелік наших послуг.
Наша перевага перед іншими компаніями, що надають послуги з монтажу сантехніки, полягає в тому, що ми не тільки виробляємо монтаж, але і комплектуємо об'єкти всім необхідним матеріалом. Сантехнік, приїхавши на об'єкт замовника, складає кошторис, в якій буде вказана сума за вироблені роботи і буде сформований список матеріалу. Вам, як замовникові не доведеться бігати по ринках або магазинах і займатися закупівлею.

banne