Будівництво та ремонт

+38(098)465-86-94

+38(098)465-86-94

Електриків

Висококваліфікований майстер надійно і якісно виконає будь-які послуги по електриці в Києві. У будь-якій квартирі або офісі використовується велика кількість електричних приладів, без яких неможливо обійтися. Щоб убезпечити себе і зробити своє повсякденне життя комфортної, потрібно бути впевненим у своїй електромережі. Ми легко надамо вам цю впевненість. Електрик може зробити все - від розетки до повного електропостачання приміщення. Будь-які електромонтажні роботи будуть зроблені кваліфікованим електриком у зручний для вас час.

Скористайтеся послугами кваліфікованого електрика з 10 річним досвідом роботи.
Наші майстри непитущі і охайно виглядають. Усувають будь-які поломки і несправності. Дають гарантію на виконані роботи. Майстер буде протягом години. Терміново викликати електрика на дім 70% будинків Києва будувалися понад 20 років тому. Стара проводка не розрахована на навантаження сучасних приладів. Один електро чайник споживає 2 кВт потужності. А плита від 5,5 кВт. Аварійний виклик електрика. Трапляються форс-мажорні ситуації, які потрібно негайно виправляти.

Більшість компаній працює в будні дні. А якщо поломка сталася в п'ятницю ввечері? Що, чекати аж до понеділка? А якщо це серйозна несправність? Такі ситуації вимагають негайного вирішення і загрожують вашому здоров'ю та життю. Ми працюємо цілодобово без вихідних. Цілодобовий аварійний виклик електрика.

banne