Будівництво та ремонт

+38(098)465-86-94

+38(098)465-86-94

Загородніх доміків

Ми раді всіх вітати на офіційному сайті нашої будівельної компанії. Наші кваліфіковані будівельники, інженери здійснюють будівельні, ремонтні, оздоблювальні робіт різної складності в Києві та області. Економічність, довговічність, міцність, сучасний привабливий дизайн, а також стислі терміни виконання робіт - це головний перелік вимог, які пред'являють в наш час індивідуальні забудовники до приватних будинків дачах, квартирах. Ми успішно працюємо в області зведення каркасних, цегляних будинків, котеджів вже більше десятка років і пропонуємо своїм клієнтам найефективніші технології в будівництві, завдяки яким будівництво перетвориться в нетривалий і досить економічне капіталовкладення. У нашій компанії працюють тільки досвідчені кваліфіковані та відповідальні фахівці. Для них якість ремонту і будівництва є пріоритетом. Ми зводимо просторі житлові котеджі, невеликі дачі під ключ застосовуючи сучасне надійне будівельне обладнання і міцні екологічно чисті матеріали з відмінними експлуатаційними характеристиками. Зведення цегельних котеджів, каркасних будинків, ремонт квартир та інших приміщень, благоустрій ділянки, ландшафтний дизайн з повним переліком оздоблювальних робіт - ось основне поле діяльності нашої компанії. Замовляючи в нашій компанії будівництво котеджу, ремонт Ви можете бути засвідчені в високій якості і швидкості проведення всього комплексу ремонтно-будівельних робіт.

 Будівництво будинку - це будівництво сімейного вогнища і затишку. Тому підходити до даного процесу необхідно дуже ретельно. З підвищенням цін на квартири, стало вигідніше купувати котеджі в передмісті Києва або ділянку землі в мальовничому місці для будівництва будинку. Ціна квадратного метра котеджу, побудованого власними силами із залученням будівельної компанії, буде значно нижче вартості метра в квартирі. Вартість будинку "під ключ" розраховується, виходячи з багатьох показників. При калькуляції вартості будинку слід враховувати витрати на будівельні матеріали, транспорт, інженерне обладнання, проектування. Має також важливе значення площа майбутнього будинку і його конструктивна складність.
При розрахунку вартості будинку застосовується система обчислення середньої вартості одного квадратного метра площі, в залежності від типу споруджуваного будови. При цьому враховуються витрати на земляні роботи, влаштування монолітного або збірного залізобетонного фундаменту, влаштування монолітного перекриття над цоколем із залізобетону, вартість кладки стін і перегородок, вартість перекриттів, а також оформлення вхідної площадки на першому поверсі і зведення даху із застосуванням покрівельних матеріалів. Залежно від бажання замовника, до кошторису можуть бути включені оздоблювальні роботи.

banne