Будівництво та ремонт

+38(098)465-86-94

+38(098)465-86-94

Котеджів

Останнім часом люди все більше замислюються про придбання власного будинку за містом, втомившись від суєти і темпу життя в мегаполісі. Таких бажаючих стає з часом все більше. Придбання котеджу або заміського будинку тягне за собою необхідність його поновлення, ремонту, а то і перепланування. Будь-якому власникові хочеться мати неповторний, властивий тільки його сприйняття дизайн власного будинку. Ми пропонуємо наші послуги по зовнішній і внутрішній обробці і ремонту заміських будинків і котеджів, це втілить ваші задуми про красу і затишок.
Наша компанія пропонує вам наступні ремонтно-будівельні роботи: капітальний ремонт, внутрішню і зовнішню обробку будинків і котеджів будь-якого ступеня складності, обробку фасадів, сходів, влаштування систем опалення та водопостачання, електропроводка, демонтаж і зведення перегородок, монтаж підвісних стель, установка дверей, плінтусів - і інші послуги.
Ремонт в котеджі по вищому розряду - це більш трудомісткий і складний процес, ніж квартирний ремонт. Складність полягає в підведенні інженерних систем газу, каналізації, водопостачання та опалення. Капітальний ремонт головним чином залежить від площі об'єкта. Крім того, зовнішня обробка котеджу - це оздоблення фасаду та сходів. Внутрішнє оздоблення котеджу можна здійснити, дозволивши собі багато чого з того, чого не можна облаштувати в міській квартирі. Тому заздалегідь необхідно спланувати те, що ви хотіли б втілити в своєму проекті. Дизайнери проектують дизайн інтер'єру вашого житла відповідно до вашими пропозиціями щодо опорядження внутрішньої і зовнішньої, з урахуванням ваших зауважень або рад. Коли клієнти залишаються задоволені результатами наших старань, це є головним стимулом у роботі. На всі виконані нами роботи ми даємо гарантію.

banne