Будівництво та ремонт

+38(098)465-86-94

+38(098)465-86-94

Ремонт квартир

Косметичний ремонт квартир

Якщо захотілося щось змінити в квартирі, освіжити фарби, поміняти кольори, але при цьому все зробити швидко і з мінімальним дискомфортом, значить ваш вибір - косметичний ремонт силами професіоналів, який передбачає оновлення зовнішнього вигляду ваших апартаментів - стін, стелі, підлоги без втручання в їх внутрішню структуру.
Скільки ж часу і коштів може вам знадобитися на здійснення задуманого? Це буде залежати від наступних факторів:
Чим більше площа, міра зносу і чим менш якісно був виконаний попередній ремонт квартири, тим більший обсяг робіт потрібно буде запланувати і здійснити. Крім того, дуже важливо, щоб ви самі виразно уявляли, що саме ви хочете в результаті отримати і яка ваша кінцева мета. Чітке розуміння всіх зазначених моментів забезпечить злагоджену роботу бригади і якісний результат в короткі терміни.

Що необхідно зробити до початку ремонтних робіт?
Для початку подбати про меблі. Щоб не постраждала меблі, що залишається в ремонтованих кімнатах - необхідно зрушити її до центру кімнати і ретельно вкрити поліетиленовою плівкою, це захистить її від пошкоджень і забруднення. Щоб зберегти підлоги від несприятливого впливу і подряпин, потрібно покрити їх листами сухого картону і товстою плівкою, смуги якої можна скріпити звичайним скотчем. Краще за допомогою цього ж скотча закріпити це покриття по всьому периметру. Плінтуса, якщо ви не збираєтеся їх міняти, добре накрити малярською стрічкою з паперовою основою. Щоб підготувати стіни, потрібно акуратно зняти всі розетки, вимикачі і рамки до них, після чого відключити електрику і заклеїти всі ці отвори малярською стрічкою.
Потім визначаються основні види робіт, враховуючи всі побажання і вимоги Замовника, складається кошторис, що включає в себе оплату за вантажно-розвантажувальні роботи, а також винесення сміття. Виконуючи ремонт квартир, можуть виникнути так звані потокові витрати, які не враховувалися при складанні кошторису. Наприклад, якщо раптом при вирівнюванні стін починається обсипатися штукатурка, виникає необхідність її повного видалення. А значить, слід заново штукатурити, шпаклювати, шліфувати і т.д. Це тягне за собою додаткові витрати, не включені до кошторису. Може також виникнути необхідність в заміні деяких ділянок електропроводки, хоча, як правило, електромонтажні роботи не включаються в косметичний ремонт.
Тривалість косметичного ремонту квартир, офісів залежить від площі приміщення, грамотного планування етапів ремонту, професіоналізму робітників, а також якості будівельних матеріалів. Слід враховувати безперебійне фінансування та погодні умови. З урахуванням перерахованого ремонт приміщення до 40 кв.м робиться близько одного місяця.

Капітальний ремонт

Якщо ви хочете здійснити деяку перепланування і внести певні зміни в інтер'єрі, якщо в непридатність прийшли комунікації, промокають стінні шви, а зі стелі обсипається штукатурка, то вам однозначно необхідний капітальний ремонт. Якщо ви придбали квартиру в новобудові без обробки, або ж з фонду вторинного житла, то і тоді вам доведеться зробити
Це дорогий і трудомісткий вид ремонту, і тому тут потрібен ретельний вибір компанії - виконавця. При існуючих технологіях і різноманітті сучасних матеріалів і способів декорування інтер'єру необхідний досвід кваліфікованих майстрів. Ремонтні роботи займуть чимало часу і зажадають вкладення чималих коштів. Однак в результаті ви не залишитеся розчарованими, якщо ви довірите здійснення всіх необхідних робіт фірмі, що зарекомендувала себе і має солідний досвід роботи з проведення капітального ремонту квартир.

Ми пропонуємо якісні послуги з проведення капітального ремонту квартир. Фахівці дорожать репутацією фірми і роблять все необхідне для того, щоб клієнти могли бути впевнені у високій якості послуг, що надаються і могли пишатися роботою професіоналів.

Хоча ремонт квартири буде проходити без дизайнера, але поруч будуть люди, які мають досвід на величезній кількості об'єктів, мають свій смак і зможуть підказати, чи буде технологічно правильно і красиво розставити передбачувану меблі, розподілити, де будуть розетки і вимикачі, де використовувати плитку, а де паркет. Скажіть нам, яким ви бачите ваш ремонт і ми допоможемо здійснити ваші надії.

banne